RYCHLY PRACHY 4.3.2013

Sem dávejte pouze -klipy a videa - xxx

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Chcete pomoc fóru:
tak používejte tlačítko nahlášení a to mrtvé linky,duplikáty,spam - tím zlepšíte danou sekci a ulechčíte práci moderátorům .
Název Vašeho tématu je podobný již existujícím tématům. Prosím, projděte si tato témata a pokud je Vaše téma podobné, použijte některé z již existujících témat místo zakládání nového. (Odkazy se otevřou v novém okně.)
Pozor ten kdo nebude tyto pravidla tolerovat dostane nejprv varování a pak bann.

Rychly.prachy-73.Monika-21.04.2013

Příspěvekod laci5888 » 28 dub 2013 13:29

Kód: Vybrat vše
Pouze registrovaní užívatelé mohou vidět odkazy na tomto fóru ! Registrace a nebo se Přihlašte na fórum!

! pepislaf píše:
upraven náhled obrázku podle pravidel fóra

INFO:

Rychly.prachy-73.Monika-21.04.2013

format:AVI
SIZE:676 MB
Audio:czech MP3 2 chanel stereo
resolution:640x480

Venku svítí sluníčko. Přichází jaro a na mě to taky přišlo. Přece se tomu nebudu bránit. Popadl jsem kameru, kapsu nacpal rychlýma prachama a vyrazil do ulic ulovit nějakou krásnou holku na sex.

Zakotvil jsem před Úřadem práce, kde by mohla být silná poptávka po snadném výdělku. Sluníčko a štěstí se na mě dnes smály. Odchytil jsem tam úžasnou dvacetiletou holčinu. Evidentně asijského původu, ale žije v Čechách už od narození. Nabídl jsem jí odvoz autem a šanci, jak si přivydělat. Během cesty jsem to na ní vysypal. Jestli si se mnou zapíchá, vyplatím jí hotově na ruku jednorázovou podporu v nezaměstnanosti 20 000 táců. Taková nabídka se neodmítá zvlášť, když jste dlouho bez práce. Váhala, ale nakonec souhlasila!

Pánové, garantuju vám, že budete v šoku, protože jsem vošukal tu nádhernou Asiatku venku přímo na přední kapotě mýho auta!!! To je mazec! Podívejte se na to!

PASS:
NO

DOWNLOAD:
Kód: Vybrat vše
Pouze registrovaní užívatelé mohou vidět odkazy na tomto fóru ! Registrace a nebo se Přihlašte na fórum!
laci5888
Přispěvatel
Přispěvatel

Zpět na Klipy a videa - xxx